header
index oferta cennik gwarancja lokalizacja kontakt header1 header2

JAK MOŻEMY ZAGWARANTOWAĆ JAKOŚĆ USŁUG NASZEGO BIURA RACHUNKOWEGO?

gwarancja
GWARANCJA NA USŁUGI NASZEGO BIURA KSIĘGOWEGO

Biuro Rachunkowe Katarzyna Kinastowska swoim Klientom gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług w oparciu o własne ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie rachunkowości, podatków, finansów przedsiębiorstw znajdujących się na rynku i doradztwa księgowo-rachunkowego oraz dostępne publikacje w przedmiocie obsługi rachunkowo-podatkowej. Podejmujemy współpracę z Klientami indywidualnymi oraz ze spółkami z o.o. Naszą specjalizacją jest rachunkowość spółdzielni mieszkaniowych.

Nasze Biuro zajmuje się księgowością na podstawie certyfikatu Ministerstwa Finansów uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (potwierdzenie kwalifikacji na stronie Departamentu Rachunkowości Ministerstwa Finansów – www.mf.gov.pl)

Biuro Księgowe Katarzyna Kinastowska swoim Klientom zapewnia zachowanie tajemnicy handlowej i poufność informacji otrzymanych od Klienta. Umowy o świadczenie usług księgowych zawierane są na piśmie.
W trosce o bezpieczeństwo wykonywanych usług, Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej – PZU S.A. polisa Seria E Nr 0003549.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Współpraca z naszym Biurem Rachunkowym może przynieść Państwu wiele korzyści.

studio grafiki - justRED.pl
O NAS | DORADZTWO PODATKOWE | KSIĘGOWOŚĆ | LOKALIZACJA | KONTAKT | MAPA
Zapraszamy do korzystania z usług naszego biura rachunkowego.
Copyright © Biuro Finansowe Katarzyna Kinastowska