Księgowość Doradztwo Biuro Usługi rachunkowe księgowe Słupsk
Księgowość Doradztwo Biuro Usługi rachunkowe księgowe Słupsk Przygotowywanie wniosków kredytowych Słupsk Biuro rachunkowe Słupsk Profesjonalne prowadzenie ksiąg przychodów rachunkowych Słupsk Obsługa kadrowo płacowa rachunkowa księgowa firm Słupsk Rozliczenie PIT Deklaracje podatkowe CIT Słupsk Księgowość Doradztwo Biuro Usługi rachunkowe księgowe Słupsk Księgowość Doradztwo Biuro Usługi rachunkowe księgowe Słupsk

DORADZTWO RACHUNKOWE - CENNIK

cennik
Jakie są nasze ceny:

W naszym biurze rachunkowym przyjęliśmy zasadę, że ceny ustalane są indywidualnie i bezpośrednio z Klientem. Każde zlecenie jest inne, trudno jest oszacować standardową cenę za usługę. Na wycenę naszych usług niewątpliwy wpływ ma zakres zadań, które będziemy wykonywać, ilość dokumentów księgowych, liczba pracowników na pełnym etacie oraz pracowników na umowy zlecenia i inne umowy cywilno-prawne.

Cena za nasze usługi księgowe i rachunkowe ustalana jest w wysokości stałej miesięcznej opłaty i obowiązuje w trakcie trwania całej umowy. Naszym Klientom pragniemy przypomnieć o tym, że cena może ulec zmianie jedynie w przypadku zwiększenia ilości dokumentacji Klienta, bądź w momencie kiedy czas naszej pracy znacząco się zmienia. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź wizytę w siedzibie naszej firmy w Słupsku.

Zachęcamy do współpracy z naszym biurem księgowym!

studio grafiki - justRED.pl
O NAS | DORADZTWO PODATKOWE | KSIĘGOWOŚĆ | LOKALIZACJA | KONTAKT | MAPA
Zapraszamy do korzystania z usług naszego biura rachunkowego.
Copyright © Biuro Finansowe Katarzyna Kinastowska